Deze nieuw te bouwen residentie 'DE WANDELAAR' te WENDUINE werd ingedeeld in 10 moderne en ruime appartementen (95 m²) met terrassen en 5 autostaanplaatsen.
Residentie De Wandelaar is centraal gelegen te Wenduine, op 100m van de vernieuwde zeedijk van Wenduine waar het heerlijk vertoeven is. Vlakbij het commerciële centrum waar u een ruim aanbod hebt aan winkels en diverse aangename eetgelegenheden.
Qua architectuur werd gekozen voor een moderne look met een luxueuze toets. De afwerking is van hoogwaardige kwaliteit en voldoet aan de laatste normen met betrekking tot isolatiewaarden en energie efficiëntie.
De residentie bestaat uit twee appartementen per verdieping, allen voorzien van terras. Op de vijfde verdieping bevindt zich het penthouse appartement.
Het gelijkvloers bestaat uit 5 autostaanplaatsen, een ruime inkom en één appartement.
Residentie voorzien van lift.
In de kelderverdieping wordt een gemeenschappelijke fietsenberging voorzien, alsook een individuele berging per appartement.
Type 0302 - 3e verdieping 2 slaapkamers- 90,4 m² + 8 m² terras : 365.000 euro - HOEKAPPARTEMENT
CONTACTEER ONS VOOR VRIJBLIJVENDE INFO/AFSPRAAK !
Bouwjaar | 2020 |
Algemene staat | Luxe afwerking |
Bemeubeld | Nee |
Totale opp. grond | 98 m2 |
Bewoonbare opp. | 90 m2 |
Ruimte | Verdiep. | Oppervlakte | Opmerking |
---|---|---|---|
2 x Slaapkamer | 0 | ||
Woonkamer | 0 | ||
Keuken | 0 | ||
Berging | 0 | ||
Badkamer | 0 | ||
Toilet | 0 | ||
Kelder | 0 | ||
2 x Terras | 0 | 8m2 |
Ref. | Type | Opp. | Oriëntatie | Verdiep. | Prijs |
---|---|---|---|---|---|
1829575 | Appartement | 98 m2 | 2 | € 355 000 | |
1829577 | Appartement | 98 m2 | 3 | € 365 000 |
Kerkstraat 59
8420 De Haan (Wenduine)
+32 (0)50/41.38.29
Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat.